KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8278357
nr 827 8357
Gravyrer
3 st, 1700-tal, motivets mått: ca 14x24
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 maj 2013
kl 19:58:08
200 kr
150 kr
250 kr
400 kr
350 kr